Ferhatpaşa Mahallesi Anadolu Caddesi 51. Sokak No:25-27 Ataşehir | Türkiye
0216 523 71 48
info@emaryapi.com

PELİ PARKE

Profesyonel Mimari Çözüm

AC 4 32.SINIF V4 10MM ÜRÜNLER

Wood koleksiyonumuz; dar kesim boyutu ve 10 mm kalınlığıyla gerçek bir uzmanlık becerisini yansıtan eşsiz bir laminat parke koleksiyondur. Kalabalık alanlar ve ağır mobilyaların olduğu mekânlarda rahatlıkla kullanılması için üretilmiş olan wood kolleksiyonu, dört tarafındaki mikro derzleri ve yüzeyindeki efektleriyle mükemmel bir zemin kaplama çözümüdür.

AC 4 32.SINIF V4 8MM ÜRÜNLER

Yüzeyindeki doğal görünüm ve zengin renk seçenekleri ile diğer koleksiyonlardan farklılaşan ‘’LOFT COLLECTION’’ sizi bir sanatçı gibi dekorasyon fikirlerinin sınırından muaf tutar. Loft collection ile özgün tasarımlar daha kolay hale gelir.

AC 4 32.SINIF 8MM ÜRÜNLER

Çekici bir iç mekan sahip olduğunuz eşyaların çokluğuna bağlı değildir. Günümüzde konfor ve sadelik dekorasyondan beklentilerimizi oluşturmaktadır.

AC 4 32.SINIF V4 8MM ÜRÜNLER

Golden koleksiyonumuz, üzerinden mevsimler geçmiş ahşap parke görüntüsüyle, döşendiği mekânlara ruhunu katarak gerçek ahşap hissini yaşatmaktadır.

ALBERRA

Alberra koleksiyonun renk ve deseni dekore edilecek mekanın stilini, dokusunu ,karakterini modern hayatın getirdiği ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak en iyi şekilde meydana çıkarmak üzere tasarlanmıştır.

Mekanlarınızdaki büyük değişim hissi Alberra Koleksiyon ile başlar.

AC 4 32.SINIF 8MM ÜRÜNLER

Dekorasyon stilinde her parça kendi içinde dengeli olmakla birlikte, aslında bütünsel bir dil oluşturur. Sizler için özenle hazırladığımız "ELEGANCE COLLECTION" stilinizi yansıtır. Zeminlerinizdeki zerafet Elegance collection laminat parke koleksiyonumuz ile başlar.

AC 3 31.SINIF 8MM ÜRÜNLER

Her şey cesaret ile başlar. Sıkıcı ve monoton ortamlarınızı daha konforlu hale getirmek için değişimi gerçekleştirmeye cesaret etmelisiniz. İş yerinizde, ofisinizde her şeyin yolunda ve her şeyin istediğiniz gibi gitmesini istiyorsanız değişime zemin kaplama seçeneklerini değerlendirmekle başlayın. Kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz laminat parke uygulamaları ile zenginleştirilebilecek konforlu alanlar ‘’Comfort koleksiyon’’ ile başlar.

AC 1 21.SINIF 8MM ÜRÜNLER

Modern ve klasik görünümlü ahşap desenleri ile mekanlarınıza sıcaklık katacaktır.Kendine has bir tarza sahip,değerli olduğu kadarda ekonomik bir üründür.